LOLEK do adopcji. W październiku zmarł Jego ukochany Pan. Czy prosto z kanapy wyląduje w zimnym, betonowym boksie schronu? Lolek ma 4 lata. Mimo, że spory całe swoje życie mieszkał w bloku. Nie ma żadnych lęków, utrzymuje czystość i bez problemów radzi sobie na miejskich ulicach

Pies do adopcji Warszawa LOLEK Mazowieckie

Wyadoptowałam Go jako kilkutygodniowego szczeniaczka. W październiku zmarł Jego ukochany Pan. Rodzina już wcześniej z racji choroby właścicieli szukała mu innego Domu ale Opiekun nie wyobrażał sobie by komukolwiek oddać swojego przyjaciela. Teraz zgasło ostatnie ogniwo dla którego Lolek był ważny. Czy prosto z kanapy wyląduje w zimnym, betonowym boksie schronu?

Będę próbowała do tego nie dopuścić wszelkimi możliwymi sposobami ale sama nic nie zrobię. Musicie mi pomóc bo razem możemy o wiele więcej.

Lolek ma 4 lata. Mimo, że spory całe swoje życie mieszkał w bloku. Nie ma żadnych lęków, utrzymuje czystość i bez problemów radzi sobie na miejskich ulicach.

Rodzina również szuka mu nowego Domu i w ogłoszeniu nie wykluczają podwórka jednak ja się nigdy nie zgodzę by Lolek zamieszkał w budzie.

Adopcja wyłącznie do warunków domowych‼️

Pies jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.
Przebywa w Radomiu.
https://www.facebook.com/100009816245038/posts/1874284642908726/
Tel.ws.adopcji: 606 854 980