Zrezygnowana wie, że nic dobrego jej w życiu nie czeka, bo czymże jest półgodzinny spacer raz na dwa tygodnie, albo wciąż ta sama od lat kiepskiej jakości sucha karma.

GRAŻYNKA-9 letnia sunia, która prawie całe swoje życie spędziła za kratami pionkowskiego przytuliska. Za co? Najprawdopodobniej kupiona jako amstaff, w dorosłym życiu nie spełniła wymogów rasy. Nie była agresywna, nie atakowała, a przy podniesieniu ręki kuliła się ze strachu. Pewnie to spowodowało, że znalazła się na ulicy. Od tamtej pory minęło 8 długich lat podczas których GRAŻYNKA stawała się coraz bardziej niewidzialna wprzytuliskowym kojcu. Zrezygnowana wie, że nic dobrego jej w życiu nie czeka, bo czymże jest półgodzinny spacer raz na dwa tygodnie, albo wciąż ta sama od lat kiepskiej jakości sucha karma. I tylko widząc opiekunkę lub wolontariuszy nieśmiało upomina się o pieszczoty, z nadzieją licząc na psi smakołyk.
Więcej: http://pionki.org.pl/sunia-adopcji-grazynka/
Tel: 606 854 980

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.