Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Z POWODU BRAKU MIEJSC MIAŁO NIE BYĆ WIĘCEJ INTERWENCJI W TYM ROKU

Black i White do adopcji

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM.

Taki był plan. Ale ta była odkładana od miesiąca.
Pojechałam bo dostałam namiar na kobietę, która chciała adoptować obu braci. Nikt mi nie powiedział, że mają zamieszkać w kojcu a raczej w dwóch kojcach u dwóch różnych osób. To wyszło w trakcie więc oczywiste, że zostałam w czarnej d..ziurze bo kiedy stanęłam na wprost Nich i spojrzałam Im w oczy już nie mogłam się wycofać.
Ludzie świeżo po stracie bliskiej osoby byli chętni do współpracy. Z racji tego, że mają swoje trzy psy nie mieli szans zabrać braci do siebie a ja nie mogłam się zgodzić żeby psy wegetowały na opuszczonej posesji. Wspólnie więc podjęliśmy decyzję, że dla dobra psiaków poszukamy Im innego Domu.
Cóż Black i White należą teraz do mnie. Właściciel zrzekł się psów na piśmie ale z braku miejsca nadal czekają w mikroskopijnym kojcu na opuszczonym podwórku i śpią w wilgotnej, śmierdzącej, wspólnej budzie.
Patrząc Im prosto w oczy obiecałam, że wrócę jeśli tylko będę mieć gdzie Ich zabrać. Uwierzyli. Tylko czy ja nie zawiodę tych psich serduszek i znajdę jakieś rozwiązanie? Mam tylko tydzień.
Chłopaki mają po trzy lata. Ważą około 13 kg.
Są mega słodzikami o olśniewającej urodzie.
Przebywają w okolicach Pionek.
Tel: 606 854 980

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

2 thoughts on “Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Z POWODU BRAKU MIEJSC MIAŁO NIE BYĆ WIĘCEJ INTERWENCJI W TYM ROKU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.