Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. WYWALONA RAZEM Z CÓRKĄ – MIKROPIESEK 8 KG

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Co to oznacza? Oznacza to, że czas wyświetlania i promocji ogłoszenia się zakończył. Nie wiadomo też, czy zwierzak znalazł dom.

Zagrożona Radysami niespełna ośmiokilogramowa, młodziutka sunia EL-ka błąkała się po wsi w poszukiwaniu jedzenia. Często wciskała nosek w ogrodzenia bram i przełykając ślinę zazdrośnie patrzyła na gospodarskie psy. Maleńka, zagłodzona czekoladka, która powinna leżeć na poduszkach przez wiele miesięcy musiała walczyć o przetrwanie swoje i córki.

Tak mało brakowało byśmy nigdy nie mieli szansy im pomóc. Dziewczyny, które opowiedziały nam o tragedii suczek po pierwszym telefonie wycofały się nie podając adresu. Ze strzępków informacji, które dostałam rozpoczęłam poszukiwania ale niestety zamiast szukać w Działkach Brzózkich poprzez niedopowiedzenia trafiłam do Wólki Brzózkiej.

Wiedziałam, że nie odpuszczę. Chodziłam po krzakach i podwórkach, rozpytywałam ludzi w międzyczasie wydzwaniając pod numer telefonu z którego dokonano pierwszego zgłoszenia. Niestety nikt nie odpowiadał.
I kiedy zaczęłam tracić nadzieję, że kiedykolwiek pomogę tym biedom zadzwonił inny numer. Po pół godzinie obie miałam w aucie.

Czteromiesięczna Em-ka ma już kochającą Rodzinę. Jej mama EL-ka jest po sterylizacji i wciąż czeka na swoją szansę.
Przebywa w Pionkach.
Tel.ws.adopcji: 606 854 980

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

One thought on “Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. WYWALONA RAZEM Z CÓRKĄ – MIKROPIESEK 8 KG

  • DOROTA PISKOREK -

    witam mam pytanie szukam malego pieska bardziej suczki do domu jako przyjacieka CZY CZEKOLATKA ZNALAZLA JUZ DOM i gdzie mogla bym zaprzyjaznic sie znia codzmi czy mnie za akceptije prosze o kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.