WYWALONA RAZEM Z CÓRKĄ

WYWALONA RAZEM Z CÓRKĄ – MIKROPIESEK 8 KG

Zagrożona Radysami niespełna ośmiokilogramowa, młodziutka sunia EL-ka błąkała się po wsi w poszukiwaniu jedzenia. Często wciskała nosek w ogrodzenia bram i przełykając ślinę zazdrośnie patrzyła na gospodarskie psy. Maleńka, zagłodzona czekoladka, która powinna leżeć na poduszkach przez wiele miesięcy musiała walczyć o przetrwanie swoje i córki.

Tak mało brakowało byśmy nigdy nie mieli szansy im pomóc. Dziewczyny, które opowiedziały nam o tragedii suczek po pierwszym telefonie wycofały się nie podając adresu. Ze strzępków informacji, które dostałam rozpoczęłam poszukiwania ale niestety zamiast szukać w Działkach Brzózkich poprzez niedopowiedzenia trafiłam do Wólki Brzózkiej.

Wiedziałam, że nie odpuszczę. Chodziłam po krzakach i podwórkach, rozpytywałam ludzi w międzyczasie wydzwaniając pod numer telefonu z którego dokonano pierwszego zgłoszenia. Niestety nikt nie odpowiadał.
I kiedy zaczęłam tracić nadzieję, że kiedykolwiek pomogę tym biedom zadzwonił inny numer. Po pół godzinie obie miałam w aucie.

Czteromiesięczna Em-ka ma już kochającą Rodzinę. Jej mama EL-ka jest po sterylizacji i wciąż czeka na swoją szansę.
Przebywa w Pionkach.
Tel.ws.adopcji: 606 854 980

Post Author: PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *