Urocza Muffinka szuka ciepłego domku

Cześć! Nazywam się Muffinka, mam prawie całe dwa latka i szukam domu, który mnie pokocha na zawsze. Jestem dosyć mała, ale się nie zmieszczę w twojej torbie. Moim zdaniem wymiarowo jestem idealna. Bardzo kocham się przytulać, gdyż urodziłam się w schronisku i cenię każdy ludzki dotyk. Miałam szczęście bo przez prawie dwa lata mieszkałam u kochającego mnie właściciela. Niestety został zmuszony mnie opuścić i jest mi bardzo bardzo smutno. Potrzebuje dwa razy więcej miłości. Mam tak dużo pozytywnej energii, że stanę się twoim naturalnym antydepresantem. Szybko się uczę i wiem że jeszcze dużo nauki mnie czeka. Mam nadzieje, że nowy właściciel wykaże mi dużo cierpliwości i zrozumienia. Będę go kochała z całego mojego malutkiego serduszka. Obiecuję szczęście, całusy i uśmiech od samego rana.

Jestem bardzo przyjazna w stosunku do wszystkich psów i dzieci. Z kotami jeszcze nie miałam do czynienia, ale patrząc na moją osobowość to raczej szybko się z nimi zaprzyjaźnię. Jestem wysterylizowana, zaczipowana, mam wszystkie szczepienia i odrobaczenia. Jeśli nie czujesz, że możesz się stać moim stałym domem to udostępnij ten post i popytaj się znajomych. Zostało mi mało czasu na znalezienie domu.

794345304

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.