Umierający pies do Adopcji KEN – zostało mu maksymalnie pół roku

POMÓŻMY GODNIE ODEJŚĆ KENOWI

Długo zwlekaliśmy z tą przykrą wiadomością, ale mimo, że zaklinaliśmy zły los i byliśmy gotowi na wszystko żeby Mu pomóc, nie jesteśmy w stanie już nic więcej zrobić.

Kochani- KEN UMIERA

Mamy maksymalnie pół roku, żeby nadrobić zaniedbania okrutnych właścicieli i pokazać Mu co to jest miłość i opieka. Jakie mogą być relacje CZŁOWIEK-PIES i jak piękne może być życie gdy jest się dla kogoś ważnym.Ken został odebrany interwencyjnie przez inspektorów Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w stanie zagrażającym życiu.

Brudny, zagłodzony, niewyobrażalnie cierpiący z powodu rozpadającego się, blisko trzykilogramowego guza na tylnej łapie został przewieziony do lecznicy gdzie lekarz namawiał nas do Jego eutanazji.

Jego pełne nadziei spojrzenie oraz ogromna wola życia nie pozwoliły nam się poddać.

Znaleźliśmy inny gabinet.

Ściągnęliśmy najlepszych specjalistów i rozpoczęliśmy walkę.

Szereg konsultacji, badań łącznie z przetaczaniem krwi na tyle unormowały stan Kena, że mogliśmy poddać Go amputacji złamanej pod ciężarem guza łapki. Dopiero trzecia biopsja pokazała rozmiar tragedii. Ken ma najgorszą postać kostniakomięsaka.

Nie chcemy, żeby odchodził sam w lecznicowej klatce. Dlatego błagamy o pomoc.

Przyjmiemy każdą. Dom Stały, Dom Tymczasowy, opieka fundacji lub pomoc finansowa w opłaceniu domowego hoteliku. Nam brakuje już łez. Dni uciekają,a Ken nadal leży w lecznicowej klatce i czeka na cud…

Dla wszystkich, którzy chcą pomóc podaję nr konta PTOnZ-u:
PKO BP S.A.ODDZIAŁ 1 W PIONKACH
Nr rach : 48 1020 4317 0000 5102 0260 8180
W tytule proszę podać : Zdążyć z pomocą dla Kena.
Oraz mój nr tel: 606 854 980

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.