Trudno opisać radość która nas ogarnęła. Do dziś nie zgłosił się człowiek, który go adoptował i bardzo dobrze bo to nie byla dobra adopcja.

BRYŚ ODNALEZIONY PO NIEUDANEJ ADOPCJI
????????????????

Kiedy został wyadoptowany naszej radości nie było końca. Do czasu. Okazało się, że trafił w ręce myśliwego. Podczas rozmowy poadopcyjnej dowiedzieliśmy się, że zaginął w czasie polowania. Nasze serca zmroził strach bo okazało się, że to polowanie odbywało się ponad 150 km od Pionek. Niestety jego pseudoopiekun nie był z nim zżyty i nie zamierzał go szukać. Dodam, że tej adopcji nie przeprowadzał żaden członek Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Jednak nie odpuściliśmy. Szukaliśmy bez rezultatów. Kiedy zaczęliśmy tracić nadzieję dostaliśmy zgłoszenie o bezdomnym psie błąkajacym się w okolicy. Już w Przytulisku okazało się, że to zaginiony Harley. Trudno opisać radość która nas ogarnęła. Do dziś nie zgłosił się człowiek, który go adoptował i bardzo dobrze bo to nie byla dobra adopcja.
Nie takich opiekunów szukamy dla naszych podopiecznych. Żadnego psa nie pozwolimy traktować przedmiotowo.
BRYŚ ma ok 2-3 lat. Jest wykastrowany i przygotowany do adopcji. 

Więcej: http://pionki.org.pl/pies-typie-sznaucera-adopcji/
Tel: 606 854 980

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.