Tofik poszukuje domu

Tofik… cudowny pies o ogromnym sercu, który pomimo tego, co spotkało go w życiu jest pogodny, pełen miłości, w jedyne czego potrzebuje to przytulenia i pogłaskania.

Jego historia jest trudna, nawet bardzo… od małego raczej nie miał łatwo- ma odcięty ogon. Ostatnio moi rodzice odebrali go dziewczynie- narkomance, która biła go, wyżywała się na nim, krzyczała na niego, nie karmiła go (był bardzo wychudzony). Rodzice nie mieli sumienia zostawiać go w jej rękach, ale nie mają możliwości zostawienia go u siebie- sami mają 3 psy. Ja również nie mogę go zabrać do siebie, ponieważ mam kota, który nie toleruje innych zwierząt, oraz jestem w zaawansowanej ciąży (dodatkowe zobowiązania w postaci psa, to zbyt duży ciężar w tej chwili). Nie mamy pojęcia czy był szczepiony, odrobaczony, czy ma książeczkę. Wiemy, ze nie ma chipa i nie jest wykastrowany. Niestety nie mamy tyle pieniędzy, żeby zainwestować w to wszystko. Moi rodzice sami ledwo co ciągną przy trzech psach (tez były to psy w potrzebie), a ja mam zbyt dużo wydatków związanych z przyjściem dziecka na świat. Decyzja została podjęta- jeżeli nie znajdziemy dla niego domu- nawet tymczasowego, to będziemy musieli go oddać do schroniska. Płakać mi się chce, bo naprawdę pokochałam go całym sercem. Serce pęknie mi na milion kawałków, jeżeli trafi do schroniska. Tofik reaguje na imię, przywołanie, a jedyne co mu w życiu potrzeba, to pełna miska, ruch na świeżym powietrzu, pogłaskania i przytulenia. Pies idealny dla ludzi z depresją- wyciągnie z domu na spacer, pozwoli chociaż na chwile zapomnieć o codziennych problemach, przyjdzie, położy się głową na kolanach i będzie przy człowieku tak po prostu. Tofik znajduje się w Warszawie. Proszę, pomóżcie mu znaleźć domu, w którym będzie na zawsze, w którym ludzie pokochają go tak mocno, jak pokochałam go ja, gdzie będzie miał dużo miłości. Tofik sięga do kolana, to kundelek biszkoptowy o pięknych oczach pełnych miłości, ma około 7-8 miesięcy, dogaduje się z innymi psami.

kontakt: 514-087-826

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.