To kochany, lojalny pies, który będzie cudownym kompanem! DISNEY

Disney to pierwszy pies z Radys pod opieką grupy G4 ?
Zawsze zadziwia nas, jakim cudem tak bardzo skrzywdzony pies może mieć w sobie tyle ciepła, miłości i zaufania do człowieka… Nie wiemy jak długo Disney przebywał w Radysach, jaka jest jego przeszłość. Wiemy na pewno, że to kochany, lojalny pies, który będzie cudownym kompanem!
Disney potrafi chodzić na smyczy, duuuużo węszy, chciałby powąchać i zobaczyć jak najwięcej – psy w Radysach nie mają żadnych spacerów, więc to dla niego tak naprawdę coś nowego. Lubi się przytulać, szuka kontaktu z człowiekiem, chętnie zjada smaczki. Oceniono go na około 6 lat, więc to pies w sile wieku!
Jego futerko nie jest w najlepszym stanie, ale jak tylko lepiej się poznamy, a Disney będzie czuł się z nami już w pełni komfortowo na pewno wykąpiemy go i wyczeszemy.
Disneyek boi się ruchu ulicznego, na pewno potrzebuje więcej czasu, aby przyzwyczaić się do życia w mieście. Idealnym na chwilę obecną byłby dom poza centrum, gdzieś gdzie będzie mógł się wyciszyć i zregenerować po koszmarze, który przeżył…


Nie czekaj, przyjedź go poznać! Zadzwoń do wolontariuszy i umów się na spacer.


Pies pod opieką grupy G4. 
Kontakt w sprawie adopcji: 
Beata 606-331-925
Rafał 534-494-919
Dorota 501-240-883

https://www1.napaluchu.waw.pl/pet/012001518/

 

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.