Z Nadzieją na lepsze! TEQUILA do adopcji – Nadzieja Dobermana

TEQUILA do adopcji – w typie dobermana

Cześć, taka piękna dama szuka swojego kąta na świecie 🙂

TEQUILA to suczka w typie dobermana uwolniona w grudniu 2018 roku z łańcucha, na którym prawdoppodobnie spędziła większość swojego życia. Była potwornie zaniedbana, wychudzona, wystraszona.
Obecnie przebywa w hoteliku pod Gdańskiem, gdzie nauczyła się kontaktu z człowiekiem, psich manier i radości życia 🙂

Sunia ma około 4 -5 lat lecz teraz zachowuje się niemal jak szczeniak – bawi się, chce biegać, skakać! Jest raczej niekłopotliwą sunią – zostaje bez większych problemów sama, zna klatkę kennelową i akceptuje pobyt w niej, potrafi dogadać się z innymi psami. Uczy się zachowywać czystość. Początkowo wystraszona i nieufna, po czasie otwiera się, cieszy na widok człowieka, chętnie spaceruje. Nie okazuje agresji. W hoteliku ma kontakt z dziećmi, na które reaguje przyjaźnie 🙂

TEQUILA była zagłodzona i zaniedbana, lecz obecnie nie ma już po tym śladu, szczęśliwie nie odbiło się to na jej zdrowiu. Jest odrobaczona, będzie zaszczepiona i wysterylizowana w chwili adopcji.
Jest żywiona suchą karmą Taste Of The Wilde, nie grymasi, ma dobry apetyt.

Szukamy dla niej domu, który będzie cierpliwy i wyrozumialy, gotowy do pracy/szkolenia, raczej na uboczu niż w centrum miasta, fantastycznie gdyby był to dom z ogrodem! Także z innym psem.

Sunia jest podopieczną Fundacji Nadzieja Dobermana. Przed adopcją chcielibyśmy Państwa poznać, porozmawiać, udzielimy wszelkich wiadomości na jej temat.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Beatą 506 076 310.

Możecie także odwiedzić jej wydarzenie na Facebooku 🙂
https://m.facebook.com/events/FundacjaNadziejaDobermana/z-nadzieją-na-lepsze-tequila-szuka-domu/131475841093866/

Z Nadzieją na lepsze! TEQUILA do adopcji – Nadzieja Dobermana 19F6904D-71CE-43DA-A118-C487B91EE6CB-1.jpeg 6A1B01FA-091F-4110-9D2D-48B8ADEA52E2-0.jpeg

Post Author: PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *