NIEAKTUALNE! Teddi szuka bezpiecznego kochającego miejsca

NIEAKTUALNE!

Brązowy, terrierkowaty niespełna pół roczny Teddi, to cudo, nie pies! 

Uwielbia się przytulać, daje buziaczki i chętnie tuli się do każdego, kto go zawoła. Niezwykle kontaktowy w stosunku do ludzi i innych psów, szuka ciepłego, kochającego domku, bez kotów bo tych akurat nie darzy wyjątkowo sympatią. Może zamieszkać w bloku lub domu z ogrodem, pies jest typowym kanapowcem. Grzeczny, w domu nie brudzi ani nie niszczy rzeczy. Całym jego światem będzie jego opiekun. Teddi nie sięga kolan i taki docelowo pozostanie. Ma wymagane szczepienia oraz mikrochip. 

Kochany, łagodny przytulasek, uciekał dotychczasowemu właścicielowi z ciasnego kojca regularnie, chyba instynktownie,  mając nadzieję na lepsze życie. Trafił z kojca na kanapę i chcemy aby tak pozostało – maluch jest wspaniały i zdecydowanie na to zasłużył.

Osoby zainteresowane adopcją przytulasa proszę o kontakt telefoniczny (jeśli nie odbieram, zwłaszcza w weekendy lub w tygodniu po 16, proszę o sms-oddzwonię). Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed i po adopcyjna.

Tedi przebywa w Budkach Żelazowskich w okolicach Kampinosu.

Tel. 501 227 402

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

One thought on “NIEAKTUALNE! Teddi szuka bezpiecznego kochającego miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.