Szczeniaki szukają dobrych domów

Oddam szczeniaczki w dobre ręce, na chwilę obecną zostały 3 suczki i 1 piesek. Urodzone 28.10 więc do oddania w połowie grudnia. Już są po pierwszym odrobaczaniu. Matka wielkości przed kolano, tatuś trochę mniejszy. Kontakt 669319909

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

2 thoughts on “Szczeniaki szukają dobrych domów

  • Dom tymczasowy dla małego psa -

    Szukam osoby, która chciałaby zaopiekować się małym, starszym psem. Muszę wyjechać na 18 dni i nie mam nikogo kto mógłby się nim zaopiekować. Mieszkam sama, na drogie hotele nie jest mnie stać. Toffi jest spokojnym psem, lubi głaskanie. W ciągu dnia dużo śpi, nie przeszkadza. Dostosowuje się do godzin spacerów. Nie trzeba z nim biegać o 7 rano po parku. Jest zdrowy, wykastrowany. Proszę o kontakt.

  • Kraków Dom tymczasowy dla małego psa -

    Kraków. Szukam osoby, która mogłaby zaopiekować się małym, starszym psem? Muszę wyjechać na 18dni i nie mam nikogo kto mógłby się nim zająć. Mieszkam sama, na drogie hotele nie jest mnie stać. Toffi jest spokojnym psem, lubi głaskanie. W ciągu dnia dużo śpi, nie przeszkadza. Dostosowuje się do godzin spacerów. Nie trzeba z nim biegać o 7 rano po parku. Jest zdrowy, wykastrowany. Proszę o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.