SZCZENIAKI do adopcji

RATUNKU !!!!!!!!!
BEZ WASZEJ POMOCY ZGINĄ ICH SIOSTRY I BRACIA.
?????????????????

Jesteśmy na etapie pomocy stadu bezdomnych psów, które od jakiegoś czasu rozmnażają się bez kontroli pozostawione same sobie. Żyją w stogach oraz w lisich norach. Obecnie są trzy mioty szczeniąt w różnym wieku. Dzięki ogromnemu poświęceniu Krystiana Krystian Pastuszko -inspektora Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami większość maluchów udało się odłowić. Spora część niestety nie przeżyła mrozów, chorób i głodu.
Obecnie bardzo pilnie szukamy domów dla zabezpieczonych dzieciaków, aby zwolnić miejsca dla kolejnych potrzebujących z tego stada.
Wszystkie szczeniaczki trafiły do nas dzikie, wystraszone, wyziębione i nie znające dotyku człowieka. Teraz już jest o wiele lepiej.
Te najmniejsze najchętniej nie schodziłyby z rąk wolontariuszek, troszkę starsze już nie trzęsą się z przerażenia i coraz częściej upominają o pieszczoty, a najstarsza wciąż nie
rozumie dlaczego mama kazała jej unikać ludzi. Pomna tych przestróg jeszcze się chowa, ale coraz częściej przygląda się z zainteresowaniem jak wielką radość sprawia jej kuzynom przebywanie z człowiekiem. Jak wielką przyjemność sprawia im głaskanie i tylko kwestią czasu jest kiedy zaufa i zacznie sama domagać się pieszczot.
Dzieciaki przebywają w Pionkach koło Radomia.
Tel.ws.adopcji: 606 854 980.

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.