Szczeniak / sunia 4 miesięczna do adopcji / kundelek!

Halo! #postdousotępnienia #szczeniakwpotrzebie
 
W zeszłym tygodniu znalazłyśmy szczeniaka w samym centrum Starego Mokotowa przy ul. Dworkowej. Ktoś przywiązał szczeniaka do ławki i rozsypał wspaniałomyślnie karmę, aby piesek nie był głody oho. Niewiadomo ile piesek był przywiązany do ławki, ale z pewnoscią nie został zostawiony przez przypadek, w zwiazku z czym zabralyśmy go do domu i zabezpieczyłyśmy.
 
Sunia ma około 4 miesiące, zostala odrobaczona i przeszła pierwsze podstawowe szczepienie. Przed nią ostatnie szczepienie i za dwa tygodnie będzie mogla odbyć swój pierszwy legalny spacer 🙂
 
Po wielu godzinach rozmów i rozważań podjęłyśmy decyzję, że piesek nie może zostać z nami na stałe, głównie z powodu już obecnego w domu psa i kota..decyzja nie jest łatwa, ale podyktowana jest zdrowym rozsądkiem i rachunkiem sumienia.
 
Podsumowujac szukamy domku dla młodej suczki o imieniu Franczeska, która jest turbo mądrym psem, szybko się uczy i wie co to znaczy słowo „nie”. Kmini też co to podkład i załatwia swoje potrzeby na matę bądź tuż obok 🙂
 
Szukamy domu odpowiedzialnego, osób które rozumieją co to jest szczeniak i wiedzą, że ta mała istota wymaga sporego wkładu cierpliwości i dobrego wychowania. Jednak na sam koniec odwdzięczy się miłością i zaufaniem.
 
Szukamy domku dla Frani w Warszawie bądź okolicach. Jeśli mieszkasz gdzieś w okolicy możemy dojechać.
 
Osoba, która się zdecyduje na adopcję musi nam obiecać, że zajmie się pieskiem najlepiej na świecie, a w odpowiednim dla niej momencie ją wysterylizuje..
 
Będę turbo wdzięczna za udostępnienie tego posta, bo im szybciej znajdziemy dla niej dom, tym lepiej dla wszystkich.
 
Na wszystkie pytania odpowiem w emailu  bądź pod numerem telefonu: 792012458 (jak nie odbieram, to zawsze oddzwaniam, prosba o sms!)
Franczeska poleca się do adopcji!
 
A w załączeniu parę przeuroczych zdjęć tej małej istotki <3
By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.