[SZCZENIAK] Małe, smutne nieszczęście JEŻYNKA

Śliczna, mała Jeżynka? szuka DOMU

UDOSTĘPNIJ – każdy dzień w Schronisku jest dniem zmarnowanym dla tego szczeniaka ?
Jeżynka jest słodkim psim dzieckiem mieszkającym w SCHRONISKU! W boksie! Większość czasu spędza w zamknięciu i czeka…. i czeka na uwagę CZŁOWIEKA ?🙁.
Wyobrażacie sobie, jak smutne i beznadziejne jest takie życie? Mogę Wam powiedzieć, że życie w taki sposób jest TRAGICZNE!!
Jeżynka ma niecałe 4 miesiące. Jest zaszczepiona i odrobaczona. Dorosła, nie będzie duża, będzie ważyć ok. 8-10 kg (jej mama jest drobniutka sunia ważącą 8 kg- też do adopcji). Sunia aktualnie uczy się dobrych manier – chodzić na smyczy, rozmawiać z innymi psami, uwielbia wodę – siedzenie w baseniku i moczenie dooopki sprawia jej ogromną radość ?🙂 a niewiele Jeżynka ma tych radości w schronisku.
Widać, że schroniskowy stres daje jej się we znaki. Jest coraz bardziej smutna i nerwowa. Potrzebuje domu NA JUŻ! Więc jeśli nie możesz jej adoptować, UDOSTĘPNIJ!!! Każde udostępnienie zwiększa szansę na dom.

Kontakt w sprawie adopcji:

www.schronisko.info.pl/adopcje

adopcje@schronisko.info.pl

tel: 519 615 975

UWAGA! Poprawnie wypełniona wysłana do nas ankieta adopcyjna powoduje wysyłkę autorespondera. Odpowiedź może trafić do folderu spam. Zaglądaj i tam!

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.