Szczeniak Cudem Uratowany do adopcji Warszawa BAKUŚ

Bakuś i Kefirek miały szczęście, że udało im się przeżyć. Ich mamę zauważyłam wracając z interwencji. Maleńka, niespełna pięciokilogramowa sunia z skutkami pełnymi mleka doprowadziła mnie na patologiczne podwórko. Oszczędzę tu wszystkim opisu warunków w jakich żyła oraz swojej desperacji w dogadaniu się z pijanym właścicielem, który bełkotał, że szczeniąt powinno być chyba trzy. Ostatecznie zabrałam dwie dorosłe sunie i tylko jednego szczeniaczka, którego udało mi się odnaleźć. Dałam mu na imię Kefirek.

Sumienie nie dawało mi jednak spokoju, dlatego wróciłam szukać pozostałych dwóch maluchów. W dziurze, pod podłogą w piwnicy odnalazłam jeszcze jednego żywego chłopczyka-Bakusia i martwą dziewczynkę.

Cała psia Rodzinka trafiła pod opiekę lekarzy do kliniki. Stan ich krótko mówiąc był bardzo zły: niedożywienie, anemia, zarobaczenie nie rokowaly dobrze. Jednak udało się❤

Obecnie są zdrowe i przygotowane do adopcji.

Szukamy dla nich najlepszych domów na świecie. Przebywają w Pionkach.
Tel: 606 854 980

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.