Spajki błaga o dom!

Zbliża się zima, mroźne noce, a Spajki jedyne co ma to pusty kojec. Ta ciągle uśmiechnięta mordka nadal nie ma swojej rodziny, to już 7 miesięcy oczekiwania na ten jeden jedyny dom!

Co prawda był już w adopcji, jednak po dwóch miesiącach został bez mrugnięcia okiem oddany, bo ucieka, bo Państwo się przeprowadzają i niestety dla niego zabrakło miejsca.

Spajki codziennie coraz bardziej tęskni za człowiekiem, za rodziną, za ciepłem domowego ogniska…

Czy nie jest mu to pisane? Czego mu brakuje? Marzy nam się, aby znalazł rodzinę, która aktywnie spędza czas i będzie w stanie zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu i zabawy. Wiemy, że będzie idealnym towarzyszem na przykład do pieszych wędrówek. Preferowane raczej mieszkanie w bloku, ponieważ Spajki jest specjalistą we wspinaniu się po ogrodzeniu. Kiedy zostaje sam jest grzeczny, więc nie powinno być problemu gdyby musiał zostać na parę godzin w pustym mieszkaniu. Z potrzebami potrafi wytrzymać od spaceru do spaceru. Stosunek do psów bywa różny, na pewno trzeba trochę czasu aby mógł się zakumplować, suczki toleruje bardziej. Z kotami również trzeba uważać, bardzo się na nie nakręca. Dla niektórych może być problemem to, że czasami nie potrafi spokojnie usiedzieć w samochodzie, najlepiej aby był ktoś kto będzie siedział razem z nim i czymś go zajmował. Bardzo panikuje również podczas wizyt u weterynarza, stół weterynaryjny powoduje u niego niemal atak paniki i ciężko go utrzymać.

Poza tym to ogromny pieszczoch i niezły bystrzacha.

Mimo tych kilku „mankamentów” Spajki skradł nam serca ? i wierzymy, że skradnie je również komuś z Was!

Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Gotowy na znalezienie nowego i OSTATNIEGO już domu. Prosimy o przemyślane decyzje, ponieważ Spajki ma za sobą już dwie nieudane adopcje. Konieczna jest wizyta u psiaka i obowiązkowy spacer!

Spajki przebywa w okolicach Tarnowa.

 

Więcej o nim można przeczytać tutaj ⬇️

https://www.facebook.com/731140317266639/posts/945375829176419/

 

☎️

Kontakt w sprawie adopcji:

Joanna 784 637 019

Natalia 530 010 815

Oskar 784 637 059

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.