Słodka Boni czeka na miłość

Słodka, energiczna Boni szuka kochającego domu < 3

Imię: Boni
Płeć: dziewczynka
Wiek: +/- 1,5 roku
Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana. Posiada książeczkę zdrowia.

Boni i jej siostra to dwie zwariowane małolaty.
W tym albumie prezentujemy Boni, która jest młodziutką dziewczynką, bardzo energiczną i żywiołową. Kocha człowieka ponad wszystko! Tuli się, skacze, obdarowuje soczystymi buziakami.
Boni jest radosną i sprytną sunią, lubi zabawy z innymi psami (u nas mieszka ze swoją siostrą i staruszkiem Rikiem). Ma dobry kontakt z dziećmi, ale odradzamy ją do domu, w którym są bardzo małe dzieci – Boni nie ma wyczucia i może zbyt natarczywie okazywać swoje uczucia. Z kotami bywa różnie, mała ma instynkty łowieckie, więc bezpieczniej będzie jeśli zamieszka bez kotów.

Dla Boni poszukujemy domu, w którym opiekunowie będą rozumieć jej entuzjastyczne podejście do życia i niebywałą energię. Boni jest bardzo sprytnym i kreatywnym psiakiem, co może skutkować tym, że będzie psocić w domu.

Prosimy o bardzo przemyślaną decyzję o adopcji. Boni będzie potrzebowała cierpliwości i przewodnika, który ją nauczy dobrych manier. A za edukację, wyrozumiałość i troskę odwdzięczy się tonami miłości.

Boni jest pod opieką Przytuliska w Jadowie, link do strony: https://www.facebook.com/przytuliskowjadowie/

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS:
Dorota – telefon: 511 547 320
Hanna – telefon: 515 730 175

#niekupujadoptuj #psygarnij #psytul #psyjaciel

Fot.: Katarzyna Politowska – fotografia

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.