Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Śliczny wystraszony Miłek szuka kogoś, kto przekona go, że ludzie to nie samo zło

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Co to oznacza? Oznacza to, że czas wyświetlania i promocji ogłoszenia się zakończył. Nie wiadomo też, czy zwierzak znalazł dom.

Miłek jest bardzo nieufny w stosunku do człowieka. Zrobił i tak ogromne postępy bo podchodzi do ręki ze smaczkiem a kiedyś unikał człowieka jak ognia.

Został odłowiony na klatkę łapkę, masakrycznie wygłodniały, ze wsi, gdzie uważany był za wroga i szkodnika. Oczywiście nie wiadomo skąd się wziął, przemykał daleko polami, spał w polnej bruździe na gołej ziemi ( na początku marca!).

Uciekał na sam widok człowieka. Musiał jednak przecież coś jeść. Zakradała się wiec do gospodarstw i ponoć polował na kury, choć nikt nigdy tego nie widział. Oczywiście nikt się nie zlitował i nie wystawił mu nigdy nic do jedzenia. Był tak głodny, że do klatki wszedł bez problemu.

W przytulisku na początku nie mógł się najeść !

Teraz boczki okrągłe , ale nieufność została. Nie tak wielka; Miłek spokojnie podchodzi ale najchętniej zachowuje dystans ok 1 m.

Jednak droga do „normalności” jeszcze daleka. Miłek wychodzi na wybieg, bawi się z innymi psami, sam chętnie wraca do boksu.

Tylko tu nikt nie ma czasu żeby się nim zająć. Tak mija dzień za dniem, aż przyjdzie moment, takiego przepełnienia, że część psów będzie musiała jechać do schroniska.

Wśród nich Miłek jako nie rokujący na adopcję.

Szukamy fundacji lub osoby z doświadczeniem, którą wzruszy los Milka i da mu szansę na fajne psie życie.

Miłek jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.
Kozienice woj mazowieckie tel do wolontariuszek w sprawie adopcji
?
601 338 589
517 191 276
501 696 153

Śliczny wystraszony Miłek szuka kogoś, kto przekona go, że ludzie to nie samo zło. ?♥️

Miłek jest pieskiem średniej…

Opublikowany przez Psy z Kozienic do adopcji Piątek, 23 kwietnia 2021

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.