Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. SCHRONISKO BARDZO STRESUJE TEGO SZCZENIAKA. DO PILNEJ ADOPCJI HUGO 15 KG 1 ROK

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Co to oznacza? Oznacza to, że czas wyświetlania i promocji ogłoszenia się zakończył. Nie wiadomo też, czy zwierzak znalazł dom.  

W typie rasy: Mieszaniec
Wiek: 1 rok
Płeć: samiec
Waga: 15 kg
Nr: 0955/20
Status: do adopcji
Przyjęty: 2020-06-20
Znaleziony: Warszawa. ul. Witolińska z lecznicy
Boks: 119 R2
Grupa: G2
Hugo to młodziak, którego warunki schroniskowe stresują i trochę przerażają. Schowany w boksie nieufnie przygląda się osobie próbującej do niego podejść i na wszelki wypadek groźnie warczy . To ze strachu. Kiedy zdobędziemy jego zaufanie, odkryjemy, że to wesoły kumpel, na spacerze dziarsko maszeruje, chętnie pobiega, zabawa jest jego żywiołem, ale jest posłuszny i łatwo poskromić jego momentami niesforne zachowanie. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, na inne psy nie reaguje. Będzie potrzebować opiekuna, który mu zapewni odpowiednią dawkę ruchu, ale też wykaże się cierpliwością i spokojem ,żeby przełamać jego nieufność i pomóc w nabyciu większej pewności siebie. Ze względu na te jego cechy charakteru nie polecamy go do domu z małymi dziećmi, ale nastolatkowie, zwłaszcza aktywni i lubiący zabawy z psami będą mile widziani.


Pies pod opieką grupy G2
Kontakt w sprawie adopcji
Marta 696 449 029
Ania 605 123 423

https://www1.napaluchu.waw.pl/pet/012001373/

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.