Rzuca się w oczy od pierwszego spojrzenia, to smutek Scotta; wydaje się wręcz, że cały składa się z tego smutku. Scott do adopcji

Rzuca się w oczy od pierwszego spojrzenia, to smutek Scotta; wydaje się wręcz, że cały składa się z tego smutku. Scott do adopcji

SCOTT – zrobił na nas wrażenie wrażliwego psa. Nawet bardzo wrażliwego. Na dodatek po przejściach, bo jego zaufanie do ludzi zostało wystawione wcześniej na ciężką próbę, i niestety wyszło z tej próby mocno osłabione.

Scott bał się podejść do ludzi i dać się złapać: podchodził z ciekawością, ale czujnie, gotów w każdej chwili zrobić unik. Raz, że ma złe doświadczenia, dwa, że jest nieśmiały. Nie ma w nim nic z przebojowości, a to, co rzuca się w oczy od pierwszego spojrzenia, to smutek Scotta; wydaje się wręcz, że cały składa się z tego smutku. Potrzebuje czasu, aby to, co w środku poranione, zabliźniło się w nim – i aby poczuł się znowu jak młody pies, którym jest. Może wtedy już nie będzie tak patrzył?
Scott ma ok. 2 lat. W schronisku przebywa od listopada 2018r.
KOJEC: II – 17
NR: 11972

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-992-313.
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)
Kontakt w sprawie transportu: tel. 698-616-250 (Patrycja)

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.