Rysiak mix Polski Owczarek Nizinny

Rysia, mieszaniec z polskim owczarkiem nizinnym szuka domu, najlepszego i najbardziej kochanego.

Suczka ma ok 11 lat, od 6 lat mieszka ze mną w domu. Wcześniej spędziła rok w najgorszym możliwym schronisku – Wojtyszki pod Łodzią. Prawdopodobnie to sprawiło że teraz źle znosi jakiekolwiek kraty czy zamknięte pomieszczenia.

Pies bez problemu zostaje w domu cały dzień kiedy człowiek jest w pracy, nie niszczy, nie gryzie. Jest uosobieniem spokoju, przylepy do człowieka, spania obok łóżka i bycia mizianą.

Bardzo boi się wszelkich wystrzalów oraz burzy, najlepiej gdyby wtedy nie zostawala sama.

Toleruje wszystkie psy, nie przepada być zaczepiana przez młodsze nadgorliwce skore do ciągłej zabawy. Nie jest do domu z kotem – ma silny instynkt gonienia – kota, wiewiórki, sarny.

Pozytywna do dzieci.

Ma delikatny żołądek – 6 lat prób i błędów pokazało że najlepiej i najbezpieczniej czuję się na karmie gotowanej. 1/3 ryżu, 1/3 mięsa +podroby, 1/3 gotowana marchewka.

Rysiak ma też lekkie problemy z tylnymi nóżkami – prawdopodobnie jakiś dawny uraz sprawił że lekko ciągnie wierzchem tylnich lapek. Oprócz tego biega, skacze, wchodzi i schodzi po schodach bez żadnego problemu.

503 472 475 Magda

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.