Rudy Szuka Domu

Hej! Mam na imię Rudy i to już moje trzecie święta w schronisku jestem siedmioletnim kundelkiem w typie owczarka niemieckiego. Bardzo potrzebuję domu – nie radzę sobie psychicznie z życiem w tutaj.

Jestem bardzo wrażliwym pieskiem, więc gdy spędzam dużo czasu w samotności, czuję się przytłoczony i nie wiem co zrobić z natłokiem emocji – wtedy zdarza mi się samookaleczać (obgryzam łapki do krwi ) albo gonić nerwowo za ogonem. Żyję w schronisku już od dwóch lat i bardzo się boję, że przyjdzie mi tu umrzeć i nigdy nie zaznam prawdziwego domu i akceptacji. A tylko tego potrzebuję. Desperacko wręcz.

(Nie możesz dać domu Rudemu? Proszę, udostępnij)

Gdy moja opiekunka może poświęcić mi trochę czasu – od razu się wyciszam, czuję się bezpiecznie, mogę zasnąć. Potrzebuję człowieka, żeby zaznać psychicznej równowagi. Jeśli dasz mi szansę – nie zawiodę Cię! Umiem pięknie chodzić na smyczy, zachowuję czystość, przyniosę piłkę, podam nawet łapę! W dodatku jestem bystry, więc szybko nauczę się nowych sztuczek. Jestem zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany – w pełni gotowy do adopcji.
Kocham ludzi. Nad kontaktami z psami muszę jeszcze popracować (ale jak wspomniałem – uczę się błyskawicznie, mimo trudnych warunków w schronisku, nauka w domu będzie jeszcze sprawniejsza), akceptuję suczki, z kotami też sobie poradzę.

Moja opiekunka mówi, że nie ma drugiego takiego psa w tym schronisku, który wpatrywałby się w człowieka z taką miłością i nie ma wątpliwości, że będę mega wiernym towarzyszem. Jeszcze nie straciłem wiary w ludzi… Proszę, daj mi szansę!

Masz pytania? Pisz adopcje@schronisko.info.pl #rudyszukadomu
Zdjęcia: @rudy_szuka_domu na Instagramie
Telefon do koordynatora adopcji: +48 519 615 975

Rudy mieszka w schronisku w Korabiewicach (pod Warszawą)

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.