Roczna suczka Lusia szuka domu

Roczna suczka Lusia szuka domu. Została znaleziona w Sochaczewie, a obecnie przebywa w Warszawie w domu tymczasowym. Sunia jest udomowiona – łaknie kontaktu z człowiekiem, z dziećmi – uwielbia się przytulać, bawić.

Obawia się jednak innych psów i świata zewnętrznego, który może kojarzyć jej się z faktem, że została wywieziona i porzucona. Ma lekki lęk separacyjny – po wyjściu z domu da się usłyszeć, że przez chwilę piszczy, jednak szybko uspokaja się – nie niszczy mebli, butów czy ubrań.

Bardzo chętnie i szybko się uczy – jest potulna i stara się podążać za człowiekiem. Nie wiadomo, czy Lusia została nauczona toalety – obecnie w domu tymczasowym jest trenowana do korzystania z podkładek i do wychodzenia na spacery. Przyszli opiekunowie muszą mieć świadomość, że suczka będzie potrzebowała chwili czasu, by oswoić się z nowym otoczeniem i nabrać do niego zaufania.

Obowiązuje procedura adopcyjna – więcej informacji pod numerem telefonu: 737 636 273 lub 695 657 727

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.