Psy Do Adopcji ŁATEK

Łatek ma około 9 lat, ale energii mógłby pozazdrościć mu niejeden młodzieniaszek.  Właśnie ze względu na ogromną witalność pobyt w schronisku, gdzie większość czasu spędza w małym boksie, jest dla Łatka trudny.

Kiedy wychodzi na spacer, próbuje rozładować całą swoją energię: szczeka, gryzie patyki, łapie za torebki i wszędzie go pełno. To wynik frustracji, bo wigor zgromadzony w tym mały ciałku nie ma ujścia, a kontakt z człowiekiem jest ograniczony.

Łatek kocha ludzi i uwielbia się przytulać! Jest wesołym, otwartym psiakiem, który z ciekawością eksploruje otoczenie. To wieczny poszukiwacz przygód, gotowy na wyzwania podczas wędrówek. Łatek potrzebuje aktywnych właścicieli, którzy pomogą mu rozładować energię na długich spacerach i podczas zabaw.

Łatek ostatnio brał udział w akcji Adoptuj Warszawiaka, w parku w nowym miejscu, wśród wielu psów i ludzi zachowywał się wzorowo.

Nowi właściciele powinni  kochać zwierzaki, które lubią sobie pogadać. Łatek lubi psie koleżanki, więc może zamieszkać w domu z sunią.

Więcej informacji Magda 502 078 362, Justyna 600 421 121, Anita 512 256 446

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.