Prawie owczarek szuka domu

Szukam nowego domu dla prawie 3 letniego kundelka, którego adoptowałam 2 lata temu ze schroniska.
Osoby które zobligowały się nim zaopiekować na czas mojego wyjazdu za granice nie dają sobie z psem rady i zmieniły zdanie, zmuszona jestem szukać mu nowego domu.

Czarek jest energicznym i inteligentnym psem. Nauczyłam go wielu komend. Chodziliśmy na zajęcia z posłuszeństwa (około roku) oraz tropienia. Będzie najlepszym kompanem dla osoby lubiącej ruch i treningi z psem. Warto żeby była to osoba doświadczona lub skora do pracy z psem. Pomimo trudu włożonego w jego wychowanie pies nie słucha się mnie. Jestem wykończona i coraz czaęściej odbija się to na nim.

Do czasu zachowywał się spokojnie w domu, niestety od jakiegoś czasu ta sytuacja się zmieniła i pies jest bardzo niespokojny.

Ma problemy z emocjami na smyczy kiedy idzie większy pies z naprzeciwka. Na wybiegach ładnie bawi się z innymi.
Koty oraz tramwaje wzbudzają u niego instynkt łowiecki. Jest bardzo pobudzony. Pomimo wielu treningów z behawiorystami (bo było ich kilka) nie udaje mi się nad nim zapanować.

Do ludzi jest pozytywnie nastawiony i chętnie przyjmuje gości, choć warto pracować nad uspokojeniem jego emocji podczas wizyt. Za zwyczaj zabawka ze smakołykami lub kość pomaga.

Stosunek do dzieci nieznany ale z obserwacji raczej obojętny.

Pies jest wykastrowany i nie choruje.
Zaszczepiony oraz odrobaczany regularnie.

Nie na łańcuch! Jest przytulaśny i potrzebuje ciepła i cierpliwego domu, napewno lepszego niż ja jestem w stanie mu zapewnić w obecnych warunkach życiowych.

Jeśli byłbyś zainteresowany dać mu nowy dom, proszę o kontakt w dowolnej porze pod nr telefonu 509992691

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.