PONAD 2 LATA ŻYJE W KLATCE KENELOWEJ, KTÓRA JEST CAŁYM JEJ ŚWIATEM

Fryga nazywana również Dziką trafiła do nas wraz z matką z podpionkowskiej wsi, gdzie przeganiana przez miejscowych zaczęła unikać ludzi. Odłowiona dzikuska z braku lepszych perspektyw zamieszkała w lecznicowej klatce kenelowej wraz ze swoją matką przy której czuła się najbezpieczniej.
Matka również unikała ludzi i nie potrafiła nikomu zaufać. Obie miały tylko siebie. Całymi dniami siedziały w klatce przytulone, jadły i piły z jednej miski, niechętnie wychodziły na bardzo krótkie spacery i biegiem wracały do swojej klatki, która stała się dla nich azylem.
Ku naszej radości ale niestety powodując ogromną rozpacz Frygi stara, sterana życiem matka znalazła cudowną Rodzinę i od półtora roku ma swój Dom i swoją kanapę. Fryga wciąż czeka na takich ludzi jak Rodzina Jej mamy. Ludzi, którzy zrozumią Jej lęki i dadzą czas na klimatyzację w zewnętrznym świecie, poza kenelową klatką. Fryga to piękna, ciut ponad 3 letnia sunia, łagodna dla ludzi.
W lecznicy, gdzie mieszka i wszystkich zna nie ma żadnego problemu jednak Jej stres w zetknięciu z obcymi jest trudny do opanowania.
Skoro Jej stara, bezzębna, lękowa matka znalazła swoich Ludzi i dała radę więc dla młodszej córki też istnieje szansa.
Nie możemy się poddać, przekopiemy całą Polskę w poszukiwaniu odpowiedniej dla Frygi Rodziny. Nie możemy pozwolić żeby ta cudowna sunia o wielkich brązowych, niewyobrażalnie smutnych oczach kryła się przed ludźmi w maleńkiej klatce, która jest Jej całym światem.
Nie ma nic gorszego niż przepiękny, wielki pies kulący się ze strachu na widok człowieka.
Razem z Nią bardzo prosimy o udostępnienia.
Każde z nich to dla Niej szansa na Dom.
Dzika przebywa w Pionkach koło Radomia.
Tel.ws.adopcji: 606 854 980

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.