Pieski do adopcji

Trzy małe, miesięczne kundelki poszukują domu!

Zwracamy się do ludzi dobrego serca, którzy zechcieliby przygarnąć jednego (lub więcej) szczeniaczka.
Ich historia zaczęła się 1 stycznia br, kiedy to wracając ze Słowacji, na drogę wyskoczyła nam ich mama. Kręta droga w lesie, z dala od zabudowań skłoniła nas do wzięcia jej ze sobą. Niestety poszukiwania jej właściciela nie przyniosły oczekiwanego skutku. Brudna, mokra i wygłodzona przyjechała z nami do Krakowa. Wizyta u weterynarza przyniosła nieoczekiwaną wiadomość – suczka okazała się być w ciąży ? efektem tego są 3 szczenięta, jedna suczka i dwa pieski. Pieski przebywają póki co u nas, ale nie możemy pozwolić sobie na utrzymanie ich wszystkich dlatego liczymy na waszą pomoc w znalezieniu im nowego domu.

Kwestie techniczne:
Psia mama to najpewniej lekko skundlony Jagdterier, niestety ojciec pozostaje nieznany, dlatego nie możemy ręczyć za ostateczny kształt potomstwa. Mieszkamy razem z pieskami w Krakowie, ale w przypadku chęci adopcji, możemy postarać się dowieść pieska do nowego domu.

Chętnych prosimy o kontakt na fb lub pod numerem telefonu:
889514689

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.