Pies Do Adopcji SHERRY

SHERRY – życie jej przeciekło przez łapy. Było jałowe, w większości nudne, spędzone na kilku metrach kwadratowych, ciągle z tym samym widokiem – na przeciwległe kojce. Może były po drodze jakieś psie przyjaźnie, pewnie i walki o ustalenie hierarchii, na pewno był smutek i tęsknota, potem apatia. Nie było prostych psich radości, takich, jak choćby pogłaskanie po łbie czy wspólny spacer. Nie było wylegiwania się zimowymi wieczorami w miękkim posłaniu, ogon nie machał z radości, pies nie przybiegał na wołanie – bo nikt nie wołał. To znaczy: było kiedyś w życiu Sherry coś dobrego, co teraz siedzi w niej głęboko uśpione – ale gdyby nie było, nie podczołgiwałaby się do człowieka, nie kładłaby łba na kolanach czy nie wywracałaby się brzuchem do góry, w końcu nie uśmiechnęłaby się nieporadnie, stając między nogami. Ona sama przypomniała sobie, że to „kiedyś” wydarzyło się w jej życiu – dawno, dawno temu, gdy była jeszcze młoda, zanim trafiła do schroniska na długie lata – na prawie całe swoje życie. Dziś to niepotrzebne nikomu życie wchodzi pewnie w ostatni zakręt. Sherry może mieć i 10 lat – znacznie mniej jej zostało do przeżycia, niż to, co przeżyła. I niestety, najczęściej na końcu tego długiego, niewidocznego życia czeka samotna, niewidoczna śmierć – jakby to nie zabrzmiało banalnie. Banał jednak ma to do siebie, że występuje na świecie znacznie częściej, niż cuda.
Sherry ma ok. 10 lat. W schronisku przebywa od 2010-2011 r.
KOJEC: I – 15
NR: 2474

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-992-313.
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)
Kontakt w sprawie transportu: tel. 698-616-250 (Patrycja)

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.