Pies do adopcji RUDAS

Rudas to ok 5 letni psiak, który nie bez powodu otrzymał takie imię. Jego piękne, gęste futro ma kolor złotego kasztana. Rudas to grzeczny i miły pies ale do człowieka podchodzi bardzo ostrożnie. W jego postawie widać wielką chęć i zainteresowanie nową osobą, jednak górę bierze niepewność i brak zaufania wobec ludzi. Na wybiegu Rudas nie wykazuje agresji, szczeka jedynie przez kraty boksu.

Potrzebuje cierpliwości, opanowania i spokoju, dzięki któremu powoli się przełamuje w bezpośrednich kontaktach. Rudas na obce i niepewne sytuacje reaguje szczekaniem, jest to jego komunikat o tym jak się czuje zatem może on początkowo szczekać w nowym domu.

Wszystkie te zachowania wymagają od nowego opiekuna wiele miłości i spokoju jaką ofiaruje przepięknemu Rudaskowi. Rudas gdy tylko zaufa będzie cudownym i wiernym przyjacielem a przede wszystkim szczęśliwym psem obok swojego własnego zaufanego przyjaciela-człowieka, od którego będzie mógł się spodziewać samych szczęśliwych chwil.

Krzesimów Gajówka 237
21-007 Mełgiew
GPS: 51°16’32.8″N 22°48’34.0″E

Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Kontakt telefoniczny ze Schroniskiem w Krzesimowie 691 522 924

kontakt e-mail’owy ze Schroniskiem w Krzesimowie adopcje@krzesimow-schronisko.pl

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.