Pies do adopcji BRUTUS

Brutus ma ok 3,5 roku. Pochodzi z Kolonii Charęż w Gminie Spiczyn. W schronisku przebywa od sierpnia 2014 roku. Trafił do nas jako szczeniak razem z Bertą (jest jego matką albo siostrą z poprzedniego miotu), obecnie mieszkają we wspólnym boksie. Brutus jest średniej wielkości. To młody, bardzo aktywny i żywiołowy pies. W stosunku do ludzi jest bardzo śmiały, czasami potrafi być trochę nachalny.

Skacze na ludzi, ciągnie za ubranie, łapie zębami za ręce. Brutus ma niespożytą energię, którą niestety trudno rozładować siedząc zamkniętym w kojcu lub biegając po małym wybiegu. Odkąd bawimy się w aportowanie piłek i supłów, Brutus jest o wiele grzeczniejszy. Szybko załapał o co w tym chodzi.

Ten psiak musi mieć zajęcie i szybko się uczy. Jest naprawdę inteligentny. Będzie potrzebował domu, który zapewni mu dużo ruchu ale także szkolenie z posłuszeństwa. Mógłby zamieszkać w zewnętrznym kojcu z solidną budą. Musi mieć jednak stały kontakt z rodziną (spacery, szkolenie i zabawa) i nowe zadania. Ze względu na szalony temperament, Brutus nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Brutus lubi być tez przytulany i miziany, jak każdy psiak.

Krzesimów Gajówka 237
21-007 Mełgiew
GPS: 51°16’32.8″N 22°48’34.0″E

Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Kontakt telefoniczny ze Schroniskiem w Krzesimowie 691 522 924

kontakt e-mail’owy ze Schroniskiem w Krzesimowie adopcje@krzesimow-schronisko.pl

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.