Pianka to nieduża, roczna sunia do adopcji

WYRWANA ŚMIERCI
?????????????????

Pianka to nieduża, roczna sunia, która przez całe swoje życie siedziała w śmierdzącej, ciemnej oborze. Razem z mamą i dwoma siostrami pokornie poddała się woli swojego ,,opiekuna,” któremu alkohol i psychotropy wyżarły mózg, a całkowite pozbawienie powietrza i światła oraz odizolowanie psinek w zamkniętej oborze było metodą zapobiegania ciąży. Wszystkie karmione były spleśnialym chlebem zalanym zimną wodą a zagazowane jelita powodowały takie wzdęcia i boleści, że sunie wyglądały jak tuż przed porodem. Inspektorzy Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dowiedzieli się o nich w ostatniej chwili bo usłużni sąsiedzi podpowiedzieli pijanemu idiocie jak pozbyć się kłopotliwych suczek. Wyrok zapadł i tylko kwestią czasu było podanie trutki na szczury każdej z nich.
Piankę zabraliśmy jako pierwszą. Dziś została wysterylizowana. Pilnie poszukujemy dla niej Domu stałego lub tymczasowego.
Na pomoc czekają jeszcze mama Pianki i jej dwie siostry.
Obecnie sunia przebywa w lecznicy w Pionkach koło Radomia.
Tel. ws.adopcji: 606 854 980

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.