NIEWIDOMY cudowny Śliniak

Cudowny, niewidomy Śliniak

Śliniak to miły, kochany, uwielbiający ruch i przytulanie z człowiekiem psiak, który już dłuższy czas przebywa w schronisku. Jest on śliczny i pewnie gdyby nie to, że nie widzi już dawno miałby dom. Niestety ludzie omijają go gdy tylko mówimy im, że psiak ten nie widzi. Śliniak uwielbia spacery i aktywne spędzanie czasu. Uwielbia bawić się i spędzać czas z opiekunami. Psiak świetnie chodzi na smyczy, reaguje na głos. Wiadomo zdarzy mu się pociągnąć, ale w schronisku nie jesteśmy mu w stanie zapewnić odpowiedniej dawki ruchu. Śliniak nie wpada w przedmioty, radzi sobie całkiem nieźle. Czy ktoś da mu szanse na szczęśliwe życie u swego boku? Psiak jest zaczipowany, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. 

Psiak przebywa w Schronisku Psie Pole w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Kontakt w sprawie adopcji: Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

3 ŚLINIAK ADOPCJA-PSA-SCHRONISKO-PSIE-POLE-ŚLINIAK-17-2.jpg 2 ŚLINIAK ADOPCJA-PSA-SCHRONISKO-PSIE-POLE-ŚLINIAK-14-1.jpg ŚLINIAK ADOPCJA-PSA-SCHRONISKO-PSIE-POLE-ŚLINIAK-7-1-0.jpg

Post Author: PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *