NIEDOWIDZĄCY, WYCHUDZONY STARUSZEK Z MASĄ KLESZCZY WYRZUCONY NA SKRAJU LASU

Czym odpłacono się Mu za lata wierności,bezgranicznej miłości i oddania ? Pozbyciem się jak zbędnego balastu.

Bo stary? Nieprezentowny? Znudził się ? Biorąc psa powinno się mieć świadomość,że to nie przykry obowiązek ale nić przyjaźni na kilkanaście czasem dwadzieścia lat. Więc twierdzisz,że znudziło ci się kochanie Górala ? Bo Jemu nie. Wiernie tkwił DNIAMI w miejscu,gdzie zobaczył cię po raz ostatni. Dla ciebie ,,problem” zniknął sprzed oczu,więc już Go nie ma ? Otóż nie. Ten stary,niedowidzący pies,któremu masa kleszczy wessała się w ciało, mimo deszczu,głodu i otaczającego lasu nie ruszył się z miejsca. Czekał aż zrozumiesz jak wielki błąd popełniłeś i zmienisz zdanie. Jednak miłość jest ślepa,a nadzieja umiera ostatnia. Znaleźliśmy Górala leżącego na stercie mokrych liści na poboczu. Podniósł powolnie głowę w naszą stronę. Oczy częściowo zaćmione z ogromnym smutkiem przeszyły na wylot… Miejscowy poinformował nas,że psa zgłaszał kilkukrotnie do gminy,jednak nikt się Nim nie zajął. Po rozmowie w urzędzie okazało się,że nikt psa nie zgłosił ? Szybki telefon do Karoliny z Kocham Psisko i pies najedzony,otulony kocem  trafił pod ich opiekę.

Góral cały czas domaga się uwagi,stara okazywać jak najlepiej potrafi radość na widok człowieka <3

Nie jest najmłodszy ale ma przed sobą jeszcze lata, które mamy nadzieję,że spędzi we własnym cieplutkim domu otrzymując tyle miłości ile potrzebuje. Uczucia,które zrekompensuje cierpienie,jakiego zaznał i sklei złamane serce.

 

Góral znajduje się w okolicach Radomia woj mazowieckie.

Tel. 601 077 428

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.