Niechciany ideał... Rupi. Szuka domu

Niechciany ideał… Rupi. Szuka domu🙏

Niechciany Rupi… Proszę o pomoc 🙏
W Stowarzyszeniu WioskowoMi, w którym pomagam mieszka Rupi. Ma około 8 lat i jest wysokości spaniela. Nie znana jest cała jego przeszłości. Trafił do nas dwa lata temu po silnym potrąceniu przez samochód. Chciał bardzo żyć, doszedł w pełni do zdrowia po leczeniu.

Miał już wielu współlokatorów w kojcu. Każdy z nich znalazł ciepły, kochający dom, a on dalej czeka za zimnymi kratami, aż ktoś go zauważy… Za każdym razem, gdy widzi człowieka błaga swoimi małymi oczkami o choć chwilę uwagi, pogłaskanie. Docenia każdy gest w jego stronę ( jak widać na filmiku poniżej ), ale bez skutku… Wszyscy idą dalej… Nie wiemy dlaczego, bo Rupi jest zdrowym, zrównoważonym psem. NIe ma w sobie żadnej agresji. Toleruje w pełni dzieci. Dogaduje się z innymi psami. Ideał, którego nikt nie zauważa…

Rupi czeka już 2 lata na kogoś kto go pokocha w Stowarzyszeniu w Kramsku (koło Konina). My już tracimy nadzieję… JEŚLI ZNAJDZIE SIĘ DLA NIEGO KOCHAJĄCY DOM Z PEŁNĄ MISKĄ, PRZYWIOZĘ GO GDZIE BĘDZIE TRZEBA!

Dominika
Tel 511 528 548

Niechciany ideał... Rupi. Szuka domu Niechciany ideał... Rupi. Szuka domu

Post Author: PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *