Nie ma w nim cienia agresji i choć nowe sytuacje są dla niego stresujące, znosi wszystko z niezwykłym spokojem, jest potulny, grzeczny.

Agat to nieco ponad roczny psiak, który jako kilkumiesięczne maleństwo został zabrany razem z rodzeństwem i matką do Przytuliska… z lasu. Był wystraszony, ze strachu pokazywał zęby, ale nie było mowy o gryzieniu. Agat w Przytulisku otworzył się na ludzi, pierwszy podbiega do krat. Nauczył się życia wśród innych psów, wciąż przyzwyczajamy go do chodzenia na smyczy. Nie ma w nim cienia agresji i choć nowe sytuacje są dla niego stresujące, znosi wszystko z niezwykłym spokojem, jest potulny, grzeczny. Agat jest niezwykłym psem o nieprzeciętnej urodzie, jednak bardzo skrzywdzonym przez człowieka już na początku swojego życia. Staramy się stworzyć mu namiastkę domu, ale miłością musimy dzielić je wszystkie… dlatego tak bardzo prosimy o dom dla Agata! O dom, który pokaże mu że człowiek nie jest zły, dom w którym będzie bezpieczny i kochany do końca swojego psiego życia…. Agat jest niedużym psiakiem, zdrowym, zaszczepionym. Posiada chip. Pionki k/Radomia woj.mazowieckie. Tel.: 606-854-980

Więcej: http://pionki.org.pl/agat-roczny-wyjatkowej-urody-psiak-szuka-domu/

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.