MINIATURA OWCZARKA NIEMIECKIEGO DO ADOPCJI

Pies Do Adopcji Warszawa MELA

Mela to mały ? owczarek niemiecki. Nawet weterynarz powiedział, że ona ma identyczną budowę jak owczarek, ale w miniaturze. Mela w rzeczywistości jest mała. Nie sięga do kolan człowieka o wysości 156 cm. Na zdjęciach wygląda na większą.

Mela to radosna suczka. Odnajduje się w grupie. Lubi ⚽️ wspólne zabawy z psami. Uwielbia przebywać na dworze. Jest lękliwa wobec ludzi, bo nie miała z nimi większego kontaktu, chciałaby.. ale boi się.

Jest ?mądra, rozumie polecenie siad, zostań, chodź, wyjdź, przychodzi na zawołanie.

Izoluje się od pozostałych psów, bo wykazywały w stosunku do niej agresję. Chowa się przed nimi, wchodząc nawet pod szafę. Dobrze znosi czasową rozłąkę. Ładnie chodzi na spacerach. Uwielbia się przytulać, spać na kanapie, fotelu czy w łóżku. Domaga się głaskania brzuszka. Stosunek do kotów: przez około 1,5 roku miała regularny kontakt z kotami. Codziennie była karmiona w pomieszczeniu w którym przebywały koty. Reagowała na nie wówczas pozytywnie, z zaciekawieniem lub obojętnie. Możliwa jest jej koegzystencja z kotami po okresie socjalizacji i czasowej obserwacji zwierząt. Lubi zaczepiać człowieka łapkami, żeby go przy sobie zatrzymać. Jest przy tym słodka. Nazywana jest również Melanią.

?Urodziła się 28 maja 2016 roku. Na ostatnim zdjęciu jest jej tata (Azar – również do adopcji), matka nie ma zdjęć (Zmarła, gdy maluchy miały 2 tygodnie. Miała jasną sierść i była szorstkowłosa.).

WOJ.MAZOWIECKIE
Tel: 606 854 980

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.