Milusińska Sara szuka domu

Zaniedbana. Głodzona. Bita. W skrócie – torturowana… Ostatecznie porzucona przez bezdusznego właściciela w środku lasu, przywiązana do drzewa. Nikomu niepotrzebna. Niechciana. 

Pomimo traumy, którą przeszła, Sara kocha ludzi. Lgnie do człowieka kiedy tylko może – ewidentnie wierzy, że ludzie mimo wszystko są dobrzy i warto im ufać. Może to ty udowodnisz małej, że tak faktycznie jest?

 

Wiek: ok. 4 lat

Waga: ok. 7kg

Potrafi chodzić na smyczy

Bez problemu jeździ samochodem

Zachowuje czystość

Może mieszkać w domu z dziećmi, nawet małymi

Akceptuje inne, większe od siebie zwierzęta (nie dogada się z gryzoniami, ptaszkami, małymi kotkami) 

Zaszczepiona

Odrobaczona

Wysterylizowana

 

Sara tak bardzo potrzebuje przyjaciela i opiekuna, któremu będzie mogła oddać swoje lojalne, kochające serduszko…To naprawdę cudowna psinka, zasługuje na dom z prawdziwego zdarzenia.

Obecnie przebywa w Radzanowie koło Białobrzegów Radomskich, województwo Mazowieckie. Proszę jednak nie bać się odległości. Istnieje możliwość pomocy w transporcie.

 

W sprawie adopcji proszę kontaktować się z Panią Dorotą Szczepaniak, nr tel:  505879803

 

Nie możesz adoptować Sary? Wciąż możesz jej pomóc. Wystarczy, że udostępnisz ogłoszenie lub wpłacisz grosza na jej leczenie – fundacja wciąż próbuje spłacić zaciągnięte długi: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przywiazanadodrzewa?fbclid=IwAR22IG-pXjEvAzYtY4Gp0dCY5h1XWQ34Qfvj5vP0-yUVXqbg0F_ZQizV5GI

 

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.