Milka wyrwana z piekła

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Milka wyrwana z piekła

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Co to oznacza? Oznacza to, że czas wyświetlania i promocji ogłoszenia się zakończył. Nie wiadomo też, czy zwierzak znalazł dom.

 

Milka

Wiek 2 lata

Waga 15kg.

Milka – młoda,  energiczna i żywiołowa suczka. Jest bardzo sympatyczna, towarzyska i  inteligentna –  będzie  bardzo pojętnym uczniem a z racji dużego temperamentu i dosyć masywnej sylwetce przyszli właściciele będą musieli rozważyć szkolenie.  Milka okazała się także wielbicielką wody – w czasie upałów bardzo chętnie baraszkowała w ośrodkowym baseniku.

Na wybiegu toleruje inne psy ale jak ma do wyboru zabawę z człowiekiem i zabawę z psem, to wybierze zabawę z człowiekiem.  Na spacerach Milka radzi sobie dobrze, chodzi na luźnej smyczy ale co chwilę sprawdza czy na pewno idziemy za nią.

Milka  czeka na dom w którym będzie traktowana jak członek rodziny. Czeka na ludzi którzy wiedzą jakie obowiązki niesie za sobą posiadanie tego krzepkiego i żywiołowego psa. Ze względu na swój temperament Milka  powinna  zamieszkać w domu ze nieco starszymi dziećmi.

Zapraszamy do naszego ośrodka i zapoznania się z Milką  osobiście.

Milka  jest odrobaczona, zaszczepiona,  przed adopcją będzie wysterylizowana. Warunkiem adopcji wyrażenie zgody na wizytę przed/po- adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt 509264862,505945510

Milka wyrwana z piekła Milka wyrwana z piekła 2

Post Author: PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adoptuj psa