Mikropies Do Adopcji PIKUŚ

Mikropies Do Adopcji PIKUŚ

Mikropies Do Adopcji PIKUŚ

Jestem Pikuś.  O czym marzę tak naprawdę? Jakie pragnienia skrywam w moim maleńkim serduszku? Nie o wielkim domu z ogrodem i super wypasionym legowisku, nie o wyjazdach zagranicznych z rodziną ani o najdroższej eleganckiej obroży …

Marzę o ciepłym domu, o miłej atmosferze o zwykłym kocyku lub miejscu na Twojej kanapie. Marzę o codziennej porcji pieszczot i o tej pewności, że już nigdy nie zostanę sam.

Wiem, że nie jest łatwo pokochać kalekę, ale ja naprawdę świetnie sobie radzę na trzech łapkach. Czasem tylko będę potrzebował Twojej pomocy bo wysokie schody mogą okazać się przeszkodą trudną po pokonania. Ale nie martw się – jestem naprawdę malutki.

Pamiętam jak trafiłem do schroniska… byłem bardzo wystraszony i wszystko było dla mnie takie nowe i dziwne. Bałem się, a swój strach okazywałem agresją. Dziś wiem, że jestem w dobrych rękach a moi opiekunowie robią wszystko abym był szczęśliwy. Oni też po cichu marzą, że znajdą mi nowy dom.

Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniu idealnej rodziny dla małego Pikusia. Nasz podopieczny potrzebuje trochę czasu aby oswoić się z nowymi osobami w swoim życiu ale wkradniesz się w jego serduszko zostaniesz tam na zawsze!!!!

Pokochaj Pikusia – NIE OD ŚWIĘTA ALE NA ZAWSZE !!!
Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-niedz.. 10.30 – 17.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl”

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.