Mika – piękna suczka o błyszczącej sierści

Mika to minerał, którego nazwa pochodzi od łacińskiego czasownika „micare” – błyszczeć. W przyrodzie znane są przeróżne odmiany miki, w tym czarna ze jedwabistym połyskiem. Czyli – zupełnie jak 7-kilogramowa, około roczna sunia – MIKA – szukająca kochającego domu! Spójrzcie tylko na tę piękną dziewczynkę – odpowiednio zadbana, będzie klejnotem na swoim osiedlu!

W dodatku Mika jest bardzo pozytywnie nastawiona do człowieka. Cały czas merda ogonkiem, lubi wszelkie głaski i przytulaski. Na razie najlepiej odnajduje się na kanapie. Spacery jeszcze ją przerażają – potrzebuje czasu, by się oswoić i móc w pełni korzystać z dobrodziejstwa wspólnych przechadzek: psiej swobody, tropienia i odkrywania.

Dlatego dla Miki szukamy ludzi świadomych, że jest to pies, który potrzebuje czasu, aby przepracować lęki i przekonać się do spacerów. Opiekunów, którzy cierpliwie pomogą jej pokonać przeszłość i nauczyć się cieszyć psim życiem na nowo. W zamian za wyrozumiałość i cierpliwość sunia da bardzo dużo miłości.

Mika przebywa w DT w Warszawie, jest pod opieką Fundacji Animals.
Obowiązują procedury adopcyjne.
Kontakt: 513-172-799

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.