Migdał – NIEZWYKŁEJ URODY PIES, SZUKA DOMU STAŁEGO

Życie pisze różne historie, ta Migdała jest skomplikowana.

Migdał trafił do schroniska bo opiekunowie, którym został odebrany nadużywali alkoholu i przetrzymywali psa całymi dniami w zamkniętym, ciemnym pomieszczeniu. Najpewniej przez to psiak miewa problemy z akceptacją mężczyzn – wyraźnie bardziej komfortowo czuje się pod opieką kobiet.

Dlatego szukamy dla Migdała opiekunki bądź opiekuna: osoby zrównoważonej, cierpliwej, chętnej do współpracy z psem i koniecznie mającej wcześniejsze doświadczenie w pracy z psami po przejściach.

Obecnie, ten około 5letni, 17kg pies o wyjątkowej urodzie i niespożytych zasobach energii znajduje się w domu tymczasowym. Tam opanował komendy: „siad”, „waruj”, „daj łapę” i wykonuje je z największą przyjemnością. Świetnie utrzymuje czystość w domu, nie niszczy i potrafi zostawać sam w domu przez kilka godzin. Bardzo dobrze zachowuje się także na spacerach (które uwielbia), potrafi ładnie chodzić na smyczy.

Migdał nie nadaje się do domu z dziećmi. Nie wiadomo, jak dogadywałby się mieszkając z kotem. Jest niezwykle zwinnym i skocznym psem i żaden płot nie stanowi dla niego przeszkody, dlatego lepiej gdyby trafił do mieszkania w bloku i miał zapewnioną codzienną aktywność fizyczną na spacerach.

Ponad wszystko Migdał uwielbia: kopać dziury, jeść i rozpędzać się do prędkości bliskiej prędkości światła.

Gdy już zaufa, uwielbia przytulać się i wyraźnie domaga się pieszczot 🙂

Posiada aktualną książeczkę, jest zaszczepiony, wykastrowany i zachipowany.

Jeśli szukasz psa, z którym chciałabyś/chciałbyś pracować nad pozbyciem się jego lęków i który uwielbia spacery to świetnie się dogadacie.

Migdał nie zostanie wydany do budy, kojca ani na podwórko. Może zamieszkać tylko i wyłącznie z opiekunami doświadczonymi w pracy z psami. Opiekunowie muszą zdawać sobie sprawę, że adopcja to związek z psem na całe jego życie.

Obowiązuje wizyta przedadopcyjna, wizyta poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Adopcja możliwa tylko na terenie województwa pomorskiego.

Kontakt w sprawie adopcji:
Ania +48 694 074 095

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.