LILKA SZUKA DOMU

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Mieszka na terenie oczyszczalni ścieków i pilnuje…. no właśnie czego?

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Co to oznacza? Oznacza to, że czas wyświetlania i promocji ogłoszenia się zakończył. Nie wiadomo też, czy zwierzak znalazł dom.  

LILKA SZUKA DOMU
Mieszka na terenie oczyszczalni ścieków i pilnuje…. no właśnie czego?
Niczego. Ale urzędnicy w Gminie twierdzą, że pracownicy się przyzwyczaili i że Ją dokarmiają. A soboty i niedziele? A opieka weterynaryjna? A sterylizacja?
Jej losy Pionkowski TOZ śledził od wiosny.
To wtedy zaproponowaliśmy po raz pierwszy pomoc w Jej adopcji. Pracownicy się nie zgodzili. Sprawa wypłynęła kiedy niewysterylizowana sunia zaszła w ciążę. Normalnie trafił mnie szlag. Szczeniak podobno urodzil się jeden w co oczywiście nigdy nie uwierzę ale pracownicy oczyszczalni wydali w ,,dobre ręce”. Pewnie nie były takie dobre skoro połakomily się na malucha a nie zabrały ślicznej, młodej mamy. Tym razem nie odpuściliśmy. Sunia jest już po sterylizacji. Okazała się piękną, niewielką bo 12 kilogramową 2-letnią pieszczochą.
Do jutra przebywa w przychodni weterynaryjnej. Jutro wraca na teren oczyszczalni gdzie będzie cierpliwie czekać na swojego Kogoś.
Szukamy ciepłego, miłego Domu z wygodną kanapą. Nie oddamy Lilki do budy.
Sunia przebywa w Garbatce Letnisko, woj.mazowieckie.

Tel. ws.adopcji: 500 310 051

Post Author: PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adoptuj psa