Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. MAŁY SZCZENIAK DO ADOPCJI LUIS 11 KG 1 ROK BARDZO BYSTRY

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Co to oznacza? Oznacza to, że czas wyświetlania i promocji ogłoszenia się zakończył. Nie wiadomo też, czy zwierzak znalazł dom.  

W typie rasy: Mieszaniec
Wiek: 1 rok
Płeć: samiec
Waga: 11 kg
Nr: 2032/19
Status: do adopcji
Przyjęty: 2019-10-06
Boks: 165 R2
Grupa: Poziomki


Luis to zapatrzony w człowieka, młodziutki, energiczny psiak. Wszystko go interesuje, ale jednocześnie jest też bardzo karny i bystry, zna kilka podstawowych komend, więc ma zadatki na bycie pilnym uczniem w szkole dla psów, która na pewno ułatwiłaby mu funkcjonowanie w nowym otoczeniu. Szuka rodziny, która da mu poczucie bezpieczeństwa i zechce się z nim bawić i uczyć. Potrzebuje ludzi z doświadczeniem. W domu musi mieć wyznaczone zasady, których należy konsekwentnie przestrzegać. Z uwagi na powyższe, rekomendujemy dom bez dzieci.


Luis ma potencjał, żeby wyrosnąć na mądrego i przywiązanego psa, trzeba włożyć tylko trochę pracy. Jeśli nie szukasz już szczeniaka, a energicznego młodego psa, niestraszne Ci nauki i ewentualne spotkania z behawiorystami, to Luis może okazać się idealnym towarzyszem 🙂


Luis ze względu na swoją przeszłość , potrzebuje min. 3 spacerów przedadopcyjnych , abyście mogli się lepiej poznać


Pies pod opieką grupy Poziomki


Pies pod opieką grupy Poziomki
Kontakt w sprawie adopcji
Magda 501 640 560
Wanda 696 493 550
Małgosia 601 694 403

https://www1.napaluchu.waw.pl/pet/011903263/

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.