Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. MALUTKI PIES DO ADOPCJI NINJA TYLKO 11 KG

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Co to oznacza? Oznacza to, że czas wyświetlania i promocji ogłoszenia się zakończył. Nie wiadomo też, czy zwierzak znalazł dom.


W typie rasy: Mieszaniec
Wiek: 5 lat
Płeć: samiec
Waga: 11 kg
Nr: 0355/20
Status: do adopcji
Przyjęty: 2020-02-17
Znaleziony: Warszawa, ul. Zamiejska – lecznica
Boks: 141 R3
Grupa: G6

Co tu dużo mówić – ulubione zajęcie Ninjy to odpoczywanie 🙂
Ninja źle się czuje w schroniskowym hałasie i niechętnie opuszcza swój boks. Kiedy już uda namówić się go na wyjście – najchętniej kładzie się na trawie, podsuwa pyszczek albo brzuszek do głaskania i tak spędza większość spaceru. Na inne psy nie zwraca uwagi. Czasem na spacerze poczuje się niepewnie i „zacina się”, ale wtedy bez problemu daje się wziąć na ręce, czasem mamy nawet wrażenie, że woli podróżować na rękach niż na swoich nóżkach 😉
Ninja w schronisku jest niepewny, potrzebuje czasu, żeby zaufać, ale na szczęście wyznaje zasadę „przez żołądek do serca”. Nie wiemy, czy mieszkał wcześniej w domu – być może trzeba będzie nauczyć go domowego życia. Jest to pies lękliwy, który będzie potrzebował sporo czasu i pracy, aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
Bardzo ważne jest też zachowanie bezpieczeństwa po adopcji. Naszemu spryciarzowi udało się zwiać ze schroniska.
Ninja szuka spokojnej, cierpliwej rodziny, która nie prowadzi zbyt intensywnego trybu życia i będzie chciała poświęcić czas na pokazanie mu, że można zaufać człowiekowi.


www.instagram.com/psiakina6/


Pies pod opieką grupy G6
Kontakt w sprawie adopcji
Dorota 509 664 983
Nela 509 928 516
Magda 609 266 951

https://www1.napaluchu.waw.pl/pet/012000472/

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.