Malutka (7,5 kg) Baszka z Radys szuka spokojnego, kochającego domu

ADOPTOWANA! Malutka (7,5 kg) Baszka z Radys szuka spokojnego, kochającego domu

ADOPTOWANA!

BASZKA (Brawurka z Radys) – to, że jest śliczna, nie trzeba pisać. Jest malutką, drobniutką suczką – waży zaledwie 7,5 kg i jest to 7,5 kg strachu. Nie wiemy jak wyglądało jej przedschroniskowe życie, ale na pewno nie było dobre. Baszka bardzo powoli przekonuje się do nowych ludzi. Do opiekunów w hoteliku podchodzi na zawołanie, daje się głaskać, przyjmuje smaczki i w zasadzie zachowuje się jak normalny, domowy pies, ale każda nowa sytuacja powoduje, że Baszka wpada w prawdziwą panikę. Nie jest agresywna, ale trzeba być przygotowanym na to, że być może nigdy nie będzie można jej spuścić ze smyczy, a szelki muszą gwarantować, że się z nich nie wywinie. Jest młodą suczką (ma ok. 2 lat), więc wierzymy, że przy odpowiednim postępowaniu da się ją wyprowadzić na prostą. Baszka potrafi już chodzić na smyczy, w domu zachowuje czystość, bez problemu dogaduje się z innymi, przyjaznymi psami. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. Szukamy dla niej domu, który MA DOŚWIADCZENIE w wyprowadzaniu na prostą takich psów, raczej bez małych, hałaśliwych dzieci. Prosimy nie kierować się wyglądem i stwierdzeniem, że „jakoś dam sobie radę”.
Baszka przebywa w hoteliku PsiArek w Górze Siewierskiej koło Katowic.
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 504-041-759 (Alicja) lub hauhau@spoko.pl
Kontakt w sprawie wizyty w hoteliku: tel. 507-179-468 (Anetta)

Malutka (7,5 kg) Baszka z Radys szuka spokojnego, kochającego domu Malutka (7,5 kg) Baszka z Radys szuka spokojnego, kochającego domu Malutka (7,5 kg) Baszka z Radys szuka spokojnego, kochającego domu

Post Author: PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *