Malina-cud dziewczyna szuka domu!

Wiecie, że psom z czarnym umaszczeniem trudniej znaleźć dom? Ludzie uważają je za agresywne, groźne i nieprzewidywalne – tak wynika z badań amerykańskich naukowców 🙂 Podobno ludzie uważają, że osobowość psa jest trudna do zobaczenia, bo maskuje się w kolorze jego futra… Cóż to za brednie. Na szczęście amerykańscy naukowcy dowiedli również, że czarne psy są ugodowe, stabilne emocjonalne i bardzo przyjazne.

Popatrzcie tylko na naszą podopieczną – Dziewczyna jak Malina!

Ta piękna, czarna suczka – Malina, mimo ciężkiego początku swojego krótkiego, 2-letniego życia, wciąż ma w sobie pokłady radości i wielkie pragnienie miłości od człowieka – takiego swojego, już na zawsze!

Malinka została porzucona z domu, w którym się wychowała. Przy każdej próbie powrotu spotykały ją ze strony poprzednich właścicieli groźby i ciosy.
Nic dziwnego, że sunia jest trochę lękliwa. Jednak potrzebuje niewiele czasu, by na nowo zaufać człowiekowi. Taka jest dzielna!

Waży 15 kg, jest średniej wielkości, czarna, lekko podpalana. Malina jest już wykastrowana, zaszczepiona i zaczipowana. Obecnie przebywa w DT w Nasielsku. Dopiero uczy się chodzić na smyczy, ponieważ wcześniej była tzw „psem podwórkowym”. Jest bystra, czujna i potrafi zachować czystość. Oswojona z dziećmi, jazdą samochodem. Świetnie odnalazłaby się w domu z ogrodem.

Jeśli chcesz odmienić los tej wyjątkowej suczki, dzwoń! 570 512 956 lub 508 607 080 (SMS lub telefon po 16:00). Obowiązuje procedura przedadopcyjna.

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.