Majki szuka swojego człowieka, takiego na zawsze.

Majki szuka swojego człowieka – spokojnego, odpowiedzialnego, troskliwego, takiego na zawsze.

Majki jest ok. 8-letnim psiaczkiem delikatnej budowy, do kolanka. Ostrożny, delikatny, w pierwszej chwili zachowuje dystans, ale już po chwili ładuje się na kolana i liże po uchu :).
Jest to wesoły, aktywny i bardzo fajny pies w typie teriera walijskiego. Uwielbia zabawy, jest psem posłusznym, kocha pieszczoty, jest kanapowcem. Bardzo przyjazny do ludzi, łatwo nawiązuje kontakt, jasno komunikuje swoje potrzeby. Zachowuje 100% czystości, zdrowy, zadbany psiaczek.
Majki jest psem po przejściach, pilnie potrzebuje domu, pilnie potrzebuje swojego człowieka, dobrego i ciepłego, potrzebuje przyjaznej ręki i ogromu miłości.
Majki ma jeszcze problemy przed zostawaniem samemu w domu ale służę wsparciem behawiorysty, który uważa, że jest to do szybkiego wypracowania. Z innymi psami bywa różnie i tylko na początku.
Majki powinien trafić do domu bez kotów, ew. z innym spokojnym i zrównoważonym psem (optymalnie: z dorosłą i łagodną suczką).
Jego przyszła rodzina powinna pamiętać, że adopcja psa po przejściach to poważna, odpowiedzialna decyzja, a psu trzeba poświęcić sporo czasu i uwagi, okazać szacunek i cierpliwość.

Pies jest wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany, odrobaczywiony, jest zdrowy.
Majki przebywa w okolicach Wrocławia, pomogę w transporcie.
Obowiązuje wizyta przedadopcyjna.
Nie wydaję psów do budy.
Kontakt : 600510071

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.