Madox Onek bez ogonka nie radzi sobie w hotelu szukamy DS lub DT

Madox, przepiekny przedstawiciel rasy owczarka niemieckiego, pies, który ma potwornego pecha.
Jego historia jest bardzo smutna. Najpierw pseuohodowla, później pobyt w organizacji przeprowadzającej interwencje, następnie trafił do nas w stanie słabym, z naderwanym ogonem u nasady, przeszedł zabieg amputacji ogona i znalazł dom! Wydawałoby się, że to happy end – ale nic bardziej mylnego, jego szczęście trwało pół roku – MADOX wrócił do nas.
Po tygodniu znalazł nowy dom – radość była wielka, na początku były problemy z dogadaniem się z rezydentką i widmo powrotu do nas, ale „opiekunka” nie poddała się i psy się dogadały. Przez 12 miesięcy nie było zastrzeżeń, aż tu nagle wiadomość, że Madox zagryzł kota i ugryzł dziecko… szok! Bo podobno Madox i dziecko przepadali za sobą! Nie wiem tak naprawdę jaka był przyczyna oddania „ukochanego” psa, ale jego zwrot odbył się błyskawicznie, wręcz z ulgą… Pies wrócił do nas z ranami od much na uszach , bez aktualnego szczepienia przeciw wściekliźnie, cały w dredach – tak, tak to pies właścicielski, nie ze schroniska… Madoxowi życie zawaliło się w jednej sekundzie, wciąż szukał pani, był zagubiony, niedostępny, słaby psychicznie… pies bez kontaktu, nerwowo biegający i szukający…Pilnie poszukujemy domu z prawdziwego zdarzenia, domu odpowiedzialnego, w którym spędzi resztę swojego życia.
Madox nie przejawia agresji, jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.
Madox ma ok 4 lat, mieszka w hotelu w Teresinie.

Pilnie szukamy Domu Tymczasowego a najlepiej stałego dla Madoxa.
Pies kompletnie nie radzi sobie w hotelu…

https://www.facebook.com/BurkiIKocurki/
tel. 504777516

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.