Łagodny staruszek czeka na bezpieczną przystań

Łagodny, dojrzały Ślepaczek szuka bezpiecznej przystani <3

 • Imię: Ślepaczek
 • Płeć: chłopak
 • Wiek: 10+
 • Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony. Ze względu na zaawansowany wiek, niekastrowany. Ślepaczek cierpi na zaawansowaną zaćmę, przez co jest niewidomy.

Poznajcie Ślepaczka – uroczego, łagodnego seniora, dla którego szukamy bezpiecznej przystani. Chłopak nie potrzebuje już kilkugodzinnych spacerów, zabaw, tylko spokojnego miejsca i czułych rąk do pieszczot. Dla Ślepaczka idealny byłby dom z ogrodem i wygodne miejsce na ganku, gdzie mógłby odpoczywać, gdzie byłoby mu ciepło i bezpiecznie. Chłopaczek jest średniej wielkości, ale jest przy kości 😉 Lubi dobrze zjeść, choć czasami doskwierają mu problemy gastryczne (więc trzeba uważać na to, co je). Psisko ma spore pokłady miłości i z pewnością obdarzy nią hojnie osobę, która się nim zaopiekuje na „stare lata”.

Piesek jest pod opieką Przytuliska w Jadowie

Ślepaczkowi zapewnimy bezpieczny transport w każde miejsce w Polsce.

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania:

? Dorota – telefon: 515 730 175

? Hanna – telefon: 511 547 320

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

4 thoughts on “Łagodny staruszek czeka na bezpieczną przystań

 • Bardzo bym chciała pieska do adopcji .mieszkam w uk ale pieska chciałabym polskiego .jak mam to załatwić ?

 • CHCĘ POMÓC - TY TEŻ SPRÓBUJ -

  Pomóżcie osamotnionym Pieskom w potrzebie!!! Tak wiele wycierpiały,a teraz czeka na Nich jeszcze czekanie na kochających właścicieli i dom. Zaadoptujcie biednego i samego Psa,który Cię potrzebuje! 🙁 On/a czeka na kogoś kto ją pokocha i weźmie do domu – kogoś przy kim będzie mógł/mogła czuć się dobrze – kto o Niego/Nią zadba – kto da Mu/Jej wszystko czego potrzebuje – co jest Mu/Jej potrzebne – teraz potrzebują tylko CIEBIE i domu,który możesz im dać! Pomóż Im – przynajmniej spróbuj pomóc. Bądź PSIM BOHATEREM I URATUJ PSIAKA! To takie proste : wybierz Swojego laureata,sprawdź rasę lub imię – przeczytaj opis czy NA PEWNO jest odpowiednim Pieskiem dla Ciebie – jeśli tak – zadzwoń pod numer,który widnieje na końcu każdego opisu Psa i opowiedz o tym.
  Proszę – nie piszę tego dla żartów – serce mi się kraje kiedy widzę kogoś w potrzebie,a sama nie mogę temu komuś pomóc… Nie jestem jeszcze dorosła – moi rodzice nie chcą mieć Pieska. Niestety… Proszę – jeżeli nie dla Siebie to dla nich – nie zmuszam nikogo,kto nie chce,ale jeśli od dawna tego pragnąłeś to TERAZ masz doskonałą okazję. Zrób to! Te Psiaki czekają na ludzką dobroć i szansę na lepsze życie wśród kochających i odpowiedzialnych ludzi! To właśnie Ty możesz być kimś kto już niedługo będzie miał nowego cudownego przyjaciela,a On/a odwdzięczy Ci się miłością – taką samą jak Ty dałeś Mu/Jej. Niektóre Pieski i Sunie nie są jeszcze zbyt ufne – ale Ty – tak,właśnie Ty możesz to zmienić. Zaadoptuj samotnego Psiaka – postaw Siebie w sytuacji takiej w jakiej są Oni/One wszystkie. Co byś zrobił/a? Jakbyś się zachowywał/a? Po przebywaniu w ciągłych męczarniach i teraz – ukojeniu i zasłużonej uldze w nowym domu – One wciąż czekają – czekają pełne nadziei,że jutro będzie Ich szczęśliwy dzień – dzień,w którym wszystko się zmieni – dzień,w którym przekonają się co to znaczy być kochanym – być może to Ty jesteś tą nadzieją!!! 🙁 ;( 🙁 Przecież to nie Ich wina,że los postawił ich w tak trudnej sytuacji. Na tyle trudnej,że same nie dadzą rady sobie pomóc – Ty jesteś pomocą,która Ich uratuje – która pokaże,że nie muszą się już bać i martwić. Która sprawi,że poczują się kochane,potrzebne i ważne.

 • CHCĘ POMÓC - TY TEŻ SPRÓBUJ -

  Pomóż – czekamy – my wszyscy – Pieski,wolontariusze i ja – dziewczyna,która w prawdzie nie może nić zmienić,ale próbuje – nie zmieni i nie sprawi,że cały świat będzie lepszy,ale zrobi coś,co może i potrafi,aby zrobić cokolwiek dobrego dla tych cudownych i wspaniałych zwierząt – które pomimo tego,że tak wiele musiały znieść,czekają z niecierpliwością,aż przed Ich klatką staniesz Ty <3 <3<3 Zrób to co uważasz za słuszne. Chcę tylko przybliżyć Ci jak wiele musiały One znieść i jaką pomocą dla Nich okażesz się Ty kiedy zrobisz dla Nich coś dobrego z własnej dobrej woli <3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.